Ulica Ľudmily Podjavorinskej-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zbytocne tyce po celom sidlisku. Nie su na nich ziadne znacky a nemaju ziaden zmysel. Prosim o odstranenie tychto zbytocnosti!

13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Ondrej, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? august 2020

Mesto Trnava
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, z dôvodu zavedenia regulovaného parkovania na sídlisku Ľ. Podjavorinskej prebehla predpríprava pre osadenie nového dopravného značenia. Nakoľko sa práce na spustení tohto projektu na nejaký čas pozastavili pozastavilo sa aj osádzanie dopravného značenia a tyče zostali bez dopravných značiek. Po opätovnom spustení realizácie projektu budú tyče použité na osadenie nového dopravného značenia.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania