Saleziánska ulica-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Roman Holicky 14. augusta 2020

Rozbite okno na vymenikovej stanice na rohu salezianskej a veternej ulice. Hniezdia tam holuby a robia odtial najazdy na okolite balkony,auta a pod...

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania