Ulica Ľudmily Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Upozornite vlastnika pozmeku, aby si ho dal do poriadku, odstranil kriky a burinu. Znecistuje okolie a stretavaju sa pri nom pochybne osoby.

17. august 2020

Občan

Igorko pome.... Šup šup
07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania