Ulica Ľudmily Podjavorinskej-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marek 20. augusta 2020

Verejne osvetlenie konkretne (foto)vzdy prestane svietit cca o 22:00 momentalne dnes uz od 21:30 nesvieti prosim o napravu

21. august 2020

5ulo

Marek, na nálepke je telefónne číslo. Odporúčam volať priamo na ohlasovnu poruch. Riešenie je vtedy oveľa promptnejsie.
07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.

Mestský úrad v Trnave
08. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha bola odstránená.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania