Ulica Teodora Tekela-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

pri detskom ihrisku trčí zo zeme betónový kus, deti sa môžu na tom poraniť. treba to vykopať a odstrániť !!!!

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mestský úrad v Trnave
07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, betón bol odstránený spolupracujúcou firmou v 36.kalendárnom týždni.

Referát verejnoprospešných služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania