Ulica Spartakovská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Bolo by dobré vymeniť lavičky v tejto oblasti. Je to miesto kde sedávajú miestny občania.

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave
10. september 2020

Michal

Ďakujem za expresné vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania