Ulica Vladimíra Clementisa-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
patrik 06. septembra 2020

Pri vchode Vladimíra Clementisa 2, zasahuje strom do chodníka. Prosím o orezanie alebo jeho úplné odstránenie nakoľko slúži ako toaleta pre psov....a zapácha
Ďakujem

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene
Kedy? 2020

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania