Ulica Vladimíra Clementisa-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
patrik 06. septembra 2020

Na ulici Vladimíra Clementisa, medzi vchodmi 2 a 3 zasahuje strom do chodníka.
Prosím o orezanie

Ďakujem

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene
Kedy? 2020

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania