Zarastene krajnice plne strku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Uz sa to tu raz riesilo so zarastenou cestou na Krupskej ulici a situacia sa neporiesila. Krajnice su coraz viac zarastene a takyto luxusny mame vstup do mesta. Je jedno pod koho spravu patri cesta, vjazd do mesta je vizitkou mesta ako celku a jeho fungovania. Trava ja ceste bola uz taka vysoka, ze je Tvorsad zacal kosit.

09. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Vyriešenie podnetu je v kompetencii Trnavského samosprávneho kraja (podnet sme im preposlali).

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. jún 2014

Peter

Prosim Vas, MsU s TTSK pri sprave komunikacii nijako nespolupracuje ? Iba sa preposielaju podnety ?
12. jún 2014

Peter

dnes to upratovali a je to hotove, dakujem Tak isto je hotovy prispovok zo 6.1. ktory riesil toto iste
02. júl 2014

Peter

Hotovo, vsetko vycistene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania