Univerzitné námestie ulica

Vyriešený
 
USER NAME HERE

Ukladanie stavebného materiálu pred prechod pre chodcov

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
V riešení
 
USER NAME HERE

Chýbajúca dlažba chodníku

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Nefunkčná kamera - Univezitné námestie

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Katastrofálna lavička

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
December 2017
Uzavretý
 
USER NAME HERE

Chýbajúci strom na Univerzitnom námestí

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Výtlk na ceste

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Poškodený zavlažovač

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
Október 2015
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Parkovanie v historickej časti mesta (Univerzitný kostol)

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
September 2014
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Chýba dopravná značka

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0
Jún 2014
Vyriešený
 
USER NAME HERE

Sú hodiny na univerzitnom kostole nefunkčné?

Stred - Univerzitné námestie
Hodnotenie0