ulica Gejzu Dusíka ulica

Čierna skládka na stojisku na odpad

Západ - ulica Gejzu Dusíka


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
September 2018

Strom zakrývajúci značku

Západ - ulica Gejzu Dusíka


16. septembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Neriešený
 
August 2018

Vysoká tuja

Západ - ulica Gejzu Dusíka


18. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Samorast

Západ - ulica Gejzu Dusíka


04. augusta 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Apríl 2018

Verejné osvetlenie

Západ - ulica Gejzu Dusíka


12. apríla 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Marec 2018

Chodník zapadaný lístím

Západ - ulica Gejzu Dusíka


26. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Parkovanie

Západ - ulica Gejzu Dusíka


13. marca 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Január 2018

Parkovisko G.Dusíka

Západ - ulica Gejzu Dusíka


12. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Október 2017

Suchý strom

Západ - ulica Gejzu Dusíka


03. októbra 2017

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
September 2017

Autovrak na parkovisku

Západ - ulica Gejzu Dusíka


08. septembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Apríl 2017

Bezbarierový prechod

Západ - ulica Gejzu Dusíka


04. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
Marec 2017

Obnova "zrušeného" pieskoviska

Západ - ulica Gejzu Dusíka


30. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Podozrivý biely prášok

Západ - ulica Gejzu Dusíka


28. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Starý vrak

Západ - ulica Gejzu Dusíka


21. marca 2017

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený