Zeleň a životné prostredie, Trnava, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety, Ulica Limbová ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Juh - Ulica Limbová
21. augusta 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-strom-neorezaný

Juh - Ulica Limbová
19. júna 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Juh - Ulica Limbová
20. januára 2022 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Juh - Ulica Limbová
11. októbra 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva na ihrisku

Juh - Ulica Limbová
25. mája 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-strom-suchý

Juh - Ulica Limbová
30. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-krík-neostrihaný

Juh - Ulica Limbová
18. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-travnatá plocha-nepokosená

Juh - Ulica Limbová
19. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Juh - Ulica Limbová
09. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok pri plote

Juh - Ulica Limbová
22. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nízke konáre

Juh - Ulica Limbová
26. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0