Verejné služby, Vyriešené podnety, Ulica Teodora Tekela ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Teodora Tekela-osvetlenie-poškodené stĺpy

Východ - Ulica Teodora Tekela
30. mája 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2022
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Teodora Tekela-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Východ - Ulica Teodora Tekela
18. marca 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2022
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Teodora Tekela-osvetlenie-nefunkčné

Východ - Ulica Teodora Tekela
20. februára 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kryt na lampe

Východ - Ulica Teodora Tekela
27. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Preplnené smetiaky na Družbe

Východ - Ulica Teodora Tekela
03. apríla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vypadávanie svetla na verejnom osvetlení

Východ - Ulica Teodora Tekela
22. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hrdzavá lampa

Východ - Ulica Teodora Tekela
14. apríla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie

Východ - Ulica Teodora Tekela
01. decembra 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Plot na Materskej škôlke T. Tekela 1

Východ - Ulica Teodora Tekela
23. septembra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pootvorené veko kanala

Východ - Ulica Teodora Tekela
15. decembra 2014 Komentáre3 Hodnotenie0