Špačinská cesta ulica

Nádoba na psie exkrementy

Sever - Špačinská cesta


13. novembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Neporiadok po bezdomovcoch

Sever - Špačinská cesta


12. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Výtlky na chodníku

Sever - Špačinská cesta


02. novembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
Október 2018

Dlhodobo odstavené vozidlo

Sever - Špačinská cesta


26. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Vrak na Špačinskej ulici

Sever - Špačinská cesta


16. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Odstavený starý karavan

Sever - Špačinská cesta


16. októbra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
V riešení
 

Diera uprostred chodníka

Sever - Špačinská cesta


01. októbra 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 
September 2018

Odpratanie blata z chodníka

Sever - Špačinská cesta


30. septembra 2018

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Poškodený chodník

Sever - Špačinská cesta


26. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Strom zasahuje do chodníka

Sever - Špačinská cesta


26. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 

Kruhový objazd

Sever - Špačinská cesta


20. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Zaplavený kruháč na Špačinskej

Sever - Špačinská cesta


03. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
August 2018

Neprispôsobiví občania

Sever - Špačinská cesta


31. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Neporiadok po bezdomovcoch

Sever - Špačinská cesta


22. augusta 2018

Zodpovednosť: Trnava

V riešení