Ulica Veterná ulica

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-strom-zlomený konár

Sever - Ulica Veterná
12. apríla 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Sever - Ulica Veterná
03. apríla 2024 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2024
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-Zeleň a životné prostredie-iné

Sever - Ulica Veterná
30. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-strom-suchý

Sever - Ulica Veterná
30. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Sever - Ulica Veterná
21. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-detské ihrisko-chýbajúce

Sever - Ulica Veterná
15. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-cesta-rozkopaná

Sever - Ulica Veterná
14. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-krík-neostrihaný

Sever - Ulica Veterná
14. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-krík-neostrihaný

Sever - Ulica Veterná
10. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-cesta-rozkopaná

Sever - Ulica Veterná
10. marca 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2024
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-vandalizmus-graffiti

Sever - Ulica Veterná
25. februára 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Sever - Ulica Veterná
20. februára 2024 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-parkovanie-chýbajúce miesta

Sever - Ulica Veterná
20. februára 2024 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-chodník-poškodená dlažba

Sever - Ulica Veterná
18. februára 2024 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-detské ihrisko-potrebná údržba

Sever - Ulica Veterná
11. februára 2024 Komentáre0 Hodnotenie0