Príslušný volebný obvod: č. 3
Poslanci za obvod: Ing. Vladimír Ekhardt, Juraj Fuzák, Emanuel Gronský, MUDr. Branislav Kramár, MUDr. Štefan Krištofík, Ing. Richard Sládek, Mgr. Eduard Guniš
Vývoz komunálneho odpadu: malé smetné nádoby: www.trnava.sk/userfiles/file/Kópia%20-%20Trnava%20výsyp%20%20malé%20koše.pdf
Vývoz separovaného odpadu: www.fcc-group.eu/files/documents/sk/erk/erk-trnava/harmonogram%20rd%20tt%202019-2020.pdf
Parkovanie: www.trnava.sk/sk/clanok/doprava

Dopravné značenie, Ulica Veterná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Sever - Ulica Veterná
21. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Sever - Ulica Veterná
21. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-značka na ceste -zle viditeľná

Sever - Ulica Veterná
10. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Sever - Ulica Veterná
17. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
August 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-dopravné zrkadlo-poškodené

Sever - Ulica Veterná
25. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-Dopravné značenie-iné

Sever - Ulica Veterná
24. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-značka-chýbajúca

Sever - Ulica Veterná
02. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Sever - Ulica Veterná
25. januára 2019 Komentáre4 Hodnotenie3
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neviditeľný priechod na Veternej ul.

Sever - Ulica Veterná
25. októbra 2018 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Zamedziť prejazd áut po chodníku pri výmeničke

Sever - Ulica Veterná
04. októbra 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
August 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Neprehľadný výjazd z jednosmerky na sídlisku Vodáreň

Sever - Ulica Veterná
14. augusta 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca značka

Sever - Ulica Veterná
13. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce značenie cyklopriechodu

Sever - Ulica Veterná
26. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ohnuté dopravné značenie

Sever - Ulica Veterná
21. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prehodnotiť vyznačenie priechodu pre chodcov

Sever - Ulica Veterná
16. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0