Príslušný volebný obvod: č. 3
Poslanci za obvod: Ing. Vladimír Ekhardt, Juraj Fuzák, Emanuel Gronský, MUDr. Branislav Kramár, MUDr. Štefan Krištofík, Ing. Richard Sládek, Mgr. Eduard Guniš
Vývoz komunálneho odpadu: malé smetné nádoby: www.trnava.sk/userfiles/file/Kópia%20-%20Trnava%20výsyp%20%20malé%20koše.pdf
Vývoz separovaného odpadu: www.fcc-group.eu/files/documents/sk/erk/erk-trnava/harmonogram%20rd%20tt%202019-2020.pdf
Parkovanie: www.trnava.sk/sk/clanok/doprava

Naposledy komentované, Ulica Veterná ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-nefunkčné

Sever - Ulica Veterná
02. januára 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neviditeľný priechod na Veternej ul.

Sever - Ulica Veterná
25. októbra 2018 Komentáre7 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Sever - Ulica Veterná
17. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Sever - Ulica Veterná
25. januára 2019 Komentáre4 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-strom-poškodená podpera

Sever - Ulica Veterná
13. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-trávnatá plocha-nepokosená

Sever - Ulica Veterná
20. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-smeti na ihrisku

Sever - Ulica Veterná
11. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-stavby a budovy-prekračovanie limitov hluku

Sever - Ulica Veterná
09. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Sever - Ulica Veterná
05. augusta 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-detské ihrisko-potrebná údržba

Sever - Ulica Veterná
05. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-strom-suchý

Sever - Ulica Veterná
15. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-fontánka-nefunkčná

Sever - Ulica Veterná
19. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-osvetlenie-nefunkčné

Sever - Ulica Veterná
02. júla 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Veterná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Sever - Ulica Veterná
01. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutá cesta

Sever - Ulica Veterná
08. apríla 2015 Komentáre6 Hodnotenie0