Autovrak na sídl. Západ

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Michal 11. novembra 2018

Autovrak už pár rokov stojí obrastený trávou, nepojazdný.

16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Súkromná osoba bola opätovne upozornená na odstránenie vraku. Vrak sa nachádza na súkromnom pozemku. Vlastník vraku na likvidácii stále pracuje. Podľa jej vyjadrenia bude vrak v dohľadnej dobe zlikvidovaný. Budeme to sledovať a riešiť v rámci našich kompetencií.

PhDr. Milan Mičáň, Mestská polícia
27. apríl 2019

Michal

Podnet uz evidujete skoro pol roka. Podari sa autovrak odstranit v "dohlanej dobe" ? V DK si s tym uz dokazali poradit.
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Bolo nám prisľúbené, že v dohľadnej dobe bude vozidlo odtiahnuté za asistencie MsP spracovateľom druhotných surovín. náčelník MsP Karol Furdek
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Autovrak bol odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.