Brezovická cesta-strom-zlomený

Zodpovednosť za riešenie: Trstená

Vyriešený
meno
Feri 14. marca 2019

Zlomený strom od vlaňajšieho roku pri cintoríne smerom na Brezovicu. Čaká sa kým poškodí plot...

26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

uvedený podnet je v riešení

Oddelenie služieb
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Problém odstránený.

Oddelenie služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania