Pod Stráňou-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trstená

V riešení
meno
Anna Trstenská 13. apríla 2019

Na úseku chodníka smerom na ulicu Pod Stráňou v jeho lomovej časti žiadame o jeho úpravu napr. pri betónovať cca 3 - 4 schody. Chodník je v tejto časti nebezpečný na pošmyknutie, aj za sucha, aj za mokra. Pred cca 2 rokmi tu bol vážny úraz.

03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Poprosíme Vás o kontaktovanie s vedúcim oddelenia služieb, s p. Ing Jánom Fuzákom k detailnejšiemu vyriešeniu problému v danej lokalite.

Ing. Ján Fuzák, vedúci oddelenia služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.