Západ-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trstená

Vyriešený
meno
Tímea Matušeková 21. mája 2019

Neustále parkujúce autá bránia výjazdu áut z garáží, ktoré musia vychádzať na cestu po trávniku. Bolo by vhodné namaľovať alebo inak označiť zákaz parkovania na príjazdovej ceste ku garážam.

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Podľa oznamovateľky kritické miesto budeme častejšie monitorovať. Ak by to nerobilo problém, tak zistené porušenie dopravných predpisov oznámte na t.č.: ms polície 09 02 915 699. V čase našej neprítomnosti volajte známe t.č.: 158.

Za podnet ďakujeme.



Karol Furdek,
náčelník mestskej polície

Ing. Ján Fuzák, vedúci oddelenia služieb
18. september 2019

Tímea Matušeková

a už sa to zase opakuje
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

27. máj 2019
Odpoveď samosprávy
Podľa oznamovateľky kritické miesto budeme častejšie monitorovať. Ak by to nerobilo problém, tak zistené porušenie dopravných predpisov oznámte na t.č.: ms polície 09 02 915 699. V čase našej neprítomnosti volajte známe t.č.: 158.

Za podnet ďakujeme.



Karol Furdek,
náčelník mestskej polície

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.