Hlinenská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Neriešený
meno
Alžbeta Comorková 24. septembra 2020

Dobrý deň, chceli by sme upozorniť na pretrvávajúci problém v mestskej časti Hlinené pri cintoríne. Jedná sa o motorové vozidlá, ktoré neustále, najmä v nočných a ranných hodinách navštevujú parkovisko pri novom cintoríne. Autá tu jazdia každý deň, za akéhokoľvek počasia, v každú nočnú hodinu, jednoducho neustále. Pre nás, ľudí, ktorí bývame pri cintoríne je táto situácia veľmi nepríjemná. Neprípustní vodiči nás vyrušujú, pretože jazdia rýchlo, púšťajú hudbu nahlas a niektorým susedom svietia svetlami priamo do izieb, a preto si museli zakúpiť aj žalúzie. Dlhé noci nemôžeme spať, nehovoriac o množstve aut, ktoré cintorín každú noc navštívia. Prosíme o pomoc, aby sme mali pokoj a nočný kľud nie len my, ale aj ľudia, ktorí sú tu pochovaní, pretože nám to príde maximálne neúctivé.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.