Wc na zastavke Beskydska

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Vyriešený

preco su cez vikendy zamknute wc na zastavke beskydska? cez vikend nikto necestuje?

12. september 2014

Odpoveď samosprávy

Samospráva mesta uzamykala verejné WC na ulici Beskydská ako aj na autobusovej stanici Tesco-KIK najmä z dôvodu prespávania bezdomovcov a vandalizmu počas nočných hodín a víkendov, kedy dochádzalo k poškodzovaniu majetku mesta. V súčasnej dobe sme sprístupnili tieto WC 24 hodín denne 7 dní v týždni na skúšobnú dobu, aby bol zabezpečený komfort cestujúcich na oboch nástupištiach. V prípade, že nebude dochádzať k takýmto nežiaducim aspektom, budú verejné WC otvorené nepretržite aj naďalej. Z tohto dôvodu by sme chceli požiadať všetkých cestujúcich, aby dbali najmä na dôkladné uzatváranie dverí, čím by sme mohli predchádzať týmto nežiaducim javom a spoločne by sme si tak ochraňovali majetok mesta a nás všetkých.

Ing. Lukáš Šulek, prednosta MsÚ
09. november 2014

Ivana

Turzovka je mesto odpadov a aj verejne cikajúcich a kakajúcich ľudí na verejných priestranstvách. Lebo mestské WC nie je. Pomaly ľudské hovná prevažujú nad psími.
Kobolka, keď chcete byť primátorom, ako to budete riešiť.
12. november 2014

ján

ludia nsu nevychovaní!!!!!
16. november 2014

Jozef

A kde je mestská polícia keď dochádza k takýmto problémom?
16. november 2014

Peter

A ten sam problém je aj na cintoríne wc zamknuté voda vypnutá a všetci chodia na wc do krčmy u Kubačku môžete sa hanbiť cely mestsky úrad banda nenažraná
16. november 2014

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, ako čítam množiace sa komentáre k tomuto podnetu, mám pocit, že podnet stále nie je vyriešený. Ak máte záujem, môžem podnet opäť zaslať samospráve a vyžiadať si odpoveď. Alebo lepšie riešenie by bolo, ak by ste zadali podobný podnet ale pridali by ste tam aj toalety na cintoríne.

Jana Heglasová, administrátor OPS Turzovka
17. november 2014

Andrej

a predvcerom boli volby sklamal ma starosta lebo ja som ho uvolil!
17. november 2014

kleopatra

Peter,ty si max odpad,vies kto ma na starosti cintorin?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania