Neporiadok vedla arealu volneho casu v zavodi

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Vyriešený

Zaslal: michal kopecky, 25. augusta 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

mnozstvo flias , vyssie smerom proti prudu aj cierne skladky, gauc ci postel na brehu kysuce

08. september 2014

Stefan

Navrhujem vyčistenie areálu ,odvoz na legálne skládky,rád pomôžem pri uprataní a odvoze neporiadku .Dakujem
10. september 2014

daniel

tisko stefan!neries to!to vyriesi mesto turzovka!rozueno?!
10. september 2014

Stefan

aj daniel by mohol pomôct:)
10. september 2014

Stefan

aj daniel by mohol pomôct:)
11. september 2014

juraj

no to hej!este to neni vyriesene!a toto je stranka odakaz pre starostu a nie facebook!!!!!!!§
11. september 2014

daniel

dobre juraj nechaj nas na pokoji!
11. september 2014

erik

drzim palce stefanovi!
11. september 2014

erik

a este nieco stefan dobre si urobil!
11. september 2014

erik

daniel neprovokuj!
11. september 2014

daniel

erik prestan neplet sa do toho!mam 45 a ty len 17!!!!!!!
11. september 2014

erik

daniel ako vies kolko mam rokov?
11. september 2014

daniel

hej stefan!kazdy ma vlastne problemy a poviem ti prislovie!kazdy vie kritizovat a keby si ty bol starostom dokazal by si to?poslanci a starostovia nevedia nic robit len brat plat!
11. september 2014

daniel

erik a ty sa do toho neplet si skolopovinny a taraj sa o skolu a nie o mesto!
11. september 2014

erik

erik:michal kopecky urobil dobre
11. september 2014

daniel

stefan nestaraj sa o to staraj sa o iné veci!to vyriesi starosta v uvodzovkach
a to je vizitka slovenska!ked pridu japonci a vratia sa domov povedia ze slovensko je krajina odpadkov!
11. september 2014

samo

namiesto toho aby ste riesili podnet sa tu hadate nie stefan?§
11. september 2014

ales

to vyhodili bezdomovci!
11. september 2014

Stefan

nekritizujem ,napisal som ze môžem pomôct to upratať,starosta ma dosť práce aj bez toho,
11. september 2014

lukas

tak to uprac!zober vrece rukavice a upratuj!
12. september 2014

Odpoveď samosprávy

Divoké skládky okolo Areálu športu a oddychu v Závodí sú trvalým problémom, ktorý pracovníci Mestského podniku služieb v Turzovke riešia periodicky a už niekoľko rokov. Vami avizované skládky boli odstránené 2. septembra. Aj z tohto dôvodu sme zvýšili počet kontrol Mestskej polície v tejto lokalite. S problémom divokých skládok bojuje samospráva mesta od svojho vzniku a musíme si priznať, že vo väčšine prípadov neúspešne, čo by však aspoň z časti mohla zmeniť plánovaná inštalácia fotopascí vo viacerých lokalitách, ktoré sú takýmto fenoménom poznačené najviac.

Ing. Lukáš Šulek
12. september 2014

robo

stefan neprovokuj.ja ta poznam.si čudák.
12. september 2014

Stefan

keby sa vseci čo tu píšu zobrali,tak je to upratane! ale nie ,to Vám hrdosť nedovolí,ľudstvo zhynie vo vlastnej špine.
13. september 2014

robo

ja pochadzam z trencina nie z turzovky uprac si to sam!vsak ti lukas navod
13. september 2014

erik

ano a co tu kritizujes!stefan vie len kritizovat!mam pre teba odkaz:uprac to!
07. október 2014

Odkazprestarostu.sk

Podnet som oznažila ako Vyriešený, nakoľko ma informoval pán Šulek o tom, že odpad bol vyvezený.

Jana Heglasová
Administrátor OPS Turzovka
17. október 2014

robo

co ty si chcel dokazat!
03. november 2014

teodor

uzavriet diskusiu!

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.