Nefunkčné verejné osvetlenie na Hlinenskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Vyriešený

Zaslal: Viera Mikolajová, 22. októbra 2015

Takto vyzerá naša ulica keď sa zotmie. Najmenej 6 rokov nesvieti verejné osvetlenie pred naším rodinným domom. Hlásili sme to pár krát a nič sa neudialo. Bolo nám povedané že osvetlenie je zastaralé a výmene by bola finančne náročná.Mysleli sme si, že mesto na to nemá financie.
V súčastnosti prebehla rekonštrukcia osvetlenia mestských častí Turzovka /financovaná z euro fondov/ a neviem si vysvetliť z akého dôvodu sa na toto osvetlenie opäť pozabudlo. Aj mi platíme mestské dane ako všetci ostatní, takže by sme mali mať tie isté práva a výhody ako ostatní spoluobčania.Boli by sme veľmi radi, keby bolo toto osvetlenie funkčné a ulica pred našim domom bezpečná.

10. december 2015

Viera Mikolajová

Dňa 10.12.2015 bolo osvetlenie opravené. Ďakujem samospráve mesta Turzovka za vyriešenie môjho podnetu.
11. december 2015

Renáta Michalisková

Dobrý deň,
nakoľko som mala 10.12. 2015 dovolenku, nemohla som promtne reagovať a pani Mikolajová ma predbehla :) Opravy verejného osvetlenia prebiehajú podľa schváleného harmonogramu a kalendáru opráv, čiže svetlo bolo opravené dňa 10.12. 2015. Ďakujeme za podnet a veríme, že i takouto formou komunikácie dochádza k skvalitňovaniu služieb občanom nášho mesta.
Renáta Michalisková, referent úseku výstavby a rozvoja mesta
08. marec 2017

margita

Podnet nie je už je vyriešený a píšete že neriešený.
08. marec 2017

margita

Podnet je vyriešený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.