Výtlky na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Neriešený

Zaslal: Jakub, 06. augusta 2017

Dobrý deň,
Na konci Hlineného (ulica Bednárska) sa začína poľná (makadámová) cesta, ktorá má mnoho výtlkov. Úsek je dlhý asi 2 km až po kaplnku a po ceste sa ťažko chodí po daždi peši alebo autom. Bude možné túto cestu opraviť ?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.