Znečistené detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Neriešený
meno
Lenka 21. júla 2018

Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať prečo mesto neudržiava detské ihrisko na sídlisku Šàrky. Piesok vyzerá, že nebol nikdy čistený, pod hradom je množstvo špakov a v okolí plechovky a plastové fľaše. Jedna hojdačka je pokazená, z chodníka v pieskovisku trčia klince. Lavičky neustále vynášajú do hradu a ľudia si potom nemajú kde sadnúť.Pracovníci mesta si tu chodia akurát tak na lavičku oddýchnuť. Prosím preto o nápravu, ihrisko využíva veľa mamičiek.

24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Detské ihrisko na sídlisku Šárky / hrad/ sa pravidelne udržiava pracovníkmi MPS. Každý rok na jar sa vymieňa piesok, dezinfikuje priestor detských ihrisk . Ďalej sa tu robia potrebné opravy a údržba. Bohužiaľ i napriek snahe mesta Turzovka nedari sa údržiavať toto ihrisko v bezchybnom stave hoci vždy reagujeme na podnety občanov a snažime sa udržiavať hygienu , čistotu a poriadok a žiadame občanov mesta aby sa spolupodieľali na tomto. Pripadne ohlasili poškodzovanie a vandalizumus , pokiaľ budu toho svedkami. Priestor ihriska a okolie sa pravidelne udržiava .

S prianím pekného dňa



Anna Koniarová
Referent na úseku údržba verejnej zelene a verejných priestranstiev

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.