Dlhovanská-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Neriešený
meno
marian polak 10. októbra 2019

Dobry večer p.prinator. Pišem Vám teraz, nakoľko problém je práve ako dnes keď prší,kedy sa dole cestou v časti od záhradníctva vali voda najprv po strane okolo p. Kremeňa a u mostíka prechádza na druhu stranu a tecie k betónový garazam a ďalej ,ktorá pri vydanom daždi aký v posledných časoch býva tečie aj do garáži. Týmto poprosím buď vyčistiť niekdajší priepusť popod cestu v časti u dielne p. Kremeňa alebo pozdĺž cesty vytvoriť nejaký odtok. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.