Uvoľnený poklop

Zodpovednosť za riešenie: Turzovka

Vyriešený

nerieseny problem s uvolnenym poklopom

19. marec 2014

Odpoveď samosprávy

O probléme uvoľneného poklopu na ul. Štúrovej boli opätovne informovaný pracovníci Sevaku Čadca dňa 19.03.2014.

Šobich Rudolf, riaditeľ MPS Turzovka
18. september 2014

Ivan

poklop opraveny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.