Ulica Štefana Majora-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Veľké Úľany

V riešení
meno
Silvia 19. apríla 2021

Od Novembra nefunkčne pouličné osvetlenie!

18. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Postúpili sme požiadavku na opravu nefunkčného osvetlenia subdodávateľovi. Oprava bude vykonaná do konca mája 2021.
Kto? Subdodávateľ
Kedy? 31.5.2021

Ing. Zsolt Farkas - odbor ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania