Jazerná ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Veľké Úľany

Vyriešený
meno
Miloš Urban 27. mája 2019

Dobrý deň,
Chcem Vás poprosiť o pokosenie travneho porastu/buriny okolo jazierka na jazernej ulici.
Trava je uz vysoka znasobuje alergiu.

Dakujem pekne

28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Trávnaté plochy v katastri obce sa kosia podľa harmonogramu kosenia. Nakoľko počasie v posledných týždňoch nie je vhodné na kosenie, harmonogram kosenia sa, nie z našej viny, posúva.
Prosíme Vás o trpezlivosť.
Kto? VPS PO
Kedy? Podľa harmonogramu kosenia.

VPS PO Jozef Sztraka
28. máj 2019

Miloš Urban

Dobrý deň,
Áno rozumiem, ďakujem pekne
05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený.

VPS PO Jozef Sztraka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.