Zabudnutý kontajner so sklom

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Vyriešený

Zaslal: Vladimír Špánik Špánik, 20. januára 2015

Na www.vinodol-otvorene sk. sa objavila kritika na tento stav.
Treba konštatovať, že ide o posledný starý kontajner na sklo ktoré sa už v obci nepoužívajú.
Verím,že nebude problém odstrániť tento pozostatok a dať to do poriadku.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

20. január 2015 Odpoveď

Dobrý deň. Vaša požiadavka bude zajtra vyriešená naším údržbárom p. Stanislavom Cifrom.

Mgr. Svečulová za Obecný úrad Vinodol

Aktualizácie podnetu

24. január 2015 Vladimír Špánik Špánik

Aké jednoduché. Sklo je odstránené a kontajner sa dá opäť používať.
V tomto prípade stčilo 24 hodín. Samozrejme nie všetko sa dá takto rýchlo odstrániť, ale otvorená komunikácia s občanmi vie veľa vecí riešiť bez konfliktov a k spokojnosti všetkých.

Diskusia

Anonymný užívateľ: Ďakujeme za rýchlu reakciu. Je to prvýkrát v histórii vinodolskej sekcie odkazprestarostu.sk, kedy samospráva reaguje, komunikuje a má záujem o vyriešenie problému. Blahoželáme Vinodolčanom za dobrý výber vo voľbách. Veríme, že občania nebudú tento portál zneužívať na "rôzne cvičenia", ale budú mať záujem pomôcť dobrej veci. Administrátor

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.