Dlhodobo nefunkčná lavička

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Neriešený
meno
Vladimír Špánik 26. júna 2012

Lavička aj celá autobusová zastávka pri cintoríne (Dolný Vinodol) je ťažko skúšaná vandalizmom niektorých mladých ľudí Vinodolu.
Aj lavička ktorá je už viac ako rok bez vrchnej drevenej dosky už bola kompletovaná raz združením ZOULUS a opakovane aj pracovníkmi obce. Napriek tomu som presvedčený, že lavičku na takejto frekventovanej autobusovej zastávke treba opraviť aj do tretice. Pred časom som ponúkol už hotový materiál na jej opravu. Verím, že si pre drevený sedák lavičky ktorý u mňa čaká na montáž niekto z obecného úradu príde a lavička bude opäť nejaký čas slúžiť našim starším občanom.

30. jún 2012

xxxxx

uplne s vami suhlasim pan Spanik,ja som starsia pani a urcite by som sa rada posadila kym pride autobus...a lavicky su dobre aj pre lenivcov...tak to teda pan starosta dajte opravit,je to aj vasa vizitka ved Vinodol je v podstate vasa dedina,no....uz sa mi aj tlak trochu zvysil z tej ignorancie!!!!!
01. október 2012

Vladimír Špánik

Lavičku opraví OZ ZOULUS,pretože obec akosi prestala reagovať.Predpoklad je,že do 14 dní bude lavička OK.
13. november 2012

jozko mrkvicka

Vlado, zase ti to nevyšlo, len bláboly...už prešlo 34 dní a nič s tým nerobíš....asi tak, ako si doteraz okrem rečí ani nič nespravil ...hahaha
29. december 2013

Vladimír Špánik

Musím konštatovať,že lavička má poškodený kovový rám takým spôsobom,že je nutné ho vymeniť resp.demontovať a navariť novú vrchnú konštrukciu.To je dôvod pre ktorý OZ ZOULUS nesplnil svoje predsavzatie na opravu.Máme ale dosku k dispozícii ak by sa obec predsa len rozhýbala a túto podstatne náročnejšiu opravu by zariadila.
04. február 2019

P.B.Š.V.

Aj tento podnet je vraj nejaký ten rok už vyriešený.
Každý autor podnetu by si mal dosledovať svoje podnety, v opačnom prípade taký podnet na tejto stránke stráca svoje opodstatnenie. Alebo autor podnetu už zabúda na svoju prioritnú obec?

rodáci!
Pomáhame.Budovať.Šťastný.Vinodol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania