Opakovany bordel

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Vyriešený

Zaslal: joži, 10. mája 2015

Bordel nekosena cela dedina takuto zmenu sme si zvolili??? ************************ (text nesúvisiaci s problematikou a urážajúci konkrétnu osobu bol vymazaný administrátorom)

12. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Odpad okolo kontajnera dnes upratali pracovníci na AČ. Kosenie v obci prebieha postupne a lokality kde je veľká tráva budú pokosené v čo najbližšom čase.

Mgr. Mária Svečulová, Obecný úrad Vinodol
12. máj 2015

Vladimír Špánik

Myslím, že " Jožimu" ani tak nejde o samotný poriadok, ale len o ukájanie si nervov zo súčasného stavu v obc,i ktorí mnohí obyvatelia Vinodolu hodnotia pozitívne. Ale "proti gustu žiadny dišputát ":
Podstatné je, že obecný úrad dokáže bez odkladne reagovať aj na takéto žlčové komentáre k aktuálnemu problému, ktorý prispievateľ oprávnene zdokumentoval a umiestnil na Odkaz pre starostu. Škoda len,že takýmto spôsobom nereagoval úrad ani starosta v minulom období.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.