Zaplavená ulica

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 12. mája 2010

Na ulici pred obecným úradom je dlhodobý problém pri silnejších dažďoch. Chodníky vytvoria mantinely a voda nemá kam odtekať. Keď sa preleje, vytápa dvor priľahlého domu. Problém by vyriešilo vytvorenie trativodu, podobne ako o pár desiatok metrov ďalej.

Videoreportáž na nasledovnom linku: http://bit.ly/kwnmmh

10. máj 2012

Anonymný užívateľ

Vďaka iniciatíve p. Šranka vznikol odvodňovací kanál priamo cez jeho pozemok. Už sa nemohol pozerať na to, ako im voda podteká pod dom a vybudoval odvodnenie až dole do priekopy pod svojou záhradou. Bohužiaľ už navždy musí znášať toto vecné bremeno obce na vlastnom pozemku. Materiál a výkopové práce dodal obecný úrad. Technické riešenie detailov, pravidelná údržba, čistenie vtoku a revíznej šachty ale zostali na ramenách občana. Stále platí: Čo si občan v našej obci nespraví sám, to nemá. Zaslúži si veľké poďakovanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania