Dom smútku na zaplakanie

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. mája 2010

Už dlhšiu dobu je zadná brána do areálu Dolného cintorína neustále otvorená. Takisto sú non-stop návštevné hodiny v sklade náradia za domom smútku - jedno dverné krídlo chýba a priestor nie je možné uzavrieť. Plechový dažďový zvod na prístrešku vpredu je prevalený a nerobí pekný dojem ako aj celá oceľová konštrukcia a ošarpaný interiér. A to podstatné k technike vnútri - Mraznička už dávno nemrazí, len chladí.

25. máj 2010

Vlladimír Špánik

Keďže sa starosta neustále drží svojej metódy ,jednoducho s ľuďmi nediskutovať,myslím,že ani na tento predložený problém nebude reagovať.Považujem to za jeho škodu, lebo by v tomto prípade mohol vysvetliť ako postupoval pri schvaľovaní projektu na dom smútku a súčasne by dokázal konečne odpovedať na dotaz obyvateľa Vinodolu a povedať mu,že všetko čo je tu napísané a zdokumentované je plánované odstrániť.Tak čo Vy na to pán starosta?
Alebo sa zas pýta niekto kto Vám lezie na nervy?!
25. máj 2010

idealista

Možno by stačilo zúčastniť sa OZ aj na druhý deň, keď sa riešil problém s projektom na opravu tohto objektu. Zabralo by to možno toľko času ako sformulovanie týchto inteligentných viet. Bohužiaľ, u nás je to stále v duchu: radšej písať, ako riešiť. Ako poslanec by ste si to mohli uvedomiť. Aj Vy ste vtedy boli na hajlochu?
25. máj 2010

idealista

Apropo, len mi tak napadlo, ako by reagovali občania, ak by sa naozaj stoplo financovanie odmien za upratovanie. Asi by bol pán Kozár prvý, čo by na katastrofálny stav poukázal. Ale možno by chytil handru a kýbeľ a po večeroch by ste v dvojici upratovali, človek nikdy nevie :o)))
25. máj 2010

Vladimír Špánik

Pred tým by musel splniť starosta,to, čo od neho vyžaduje slušnosť aj zákon.
Je to len ďaľší kšeftík do niekoho vrecka.Ale táto stránka nie je určená pre nezmyselné osobné napádanie,takže radšej niekde inde budem diskutovať o súvislostiach.
05. júl 2011

Vladimír Špánik

Myslím,že tento podnet už možno označiť za vyriešený,pretože rekonštruovaný dom smútku veci vyriešil.Aj keď treba úpovedať,že také peniaze čo sa tam investovali sa mohli využiť efektívnejšie a hlavne vhodnejšie.
12. júl 2011

Anonymný užívateľ

Gratulujem k prvému vyriešenému podnetu. Ak bude čas, pridajte sem nejaké fotky s aktualizáciou, aby sme videli ako sa podarilo dom smútku zrekonštruovať (alebo pošlite na môj mail a ja ich sem pridám).
15. august 2011

Anonymný užívateľ

Fotografia nového domu smútku 1
15. august 2011

Anonymný užívateľ

Fotografia nového domu smútku 2

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.