Horný Vinodol-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Vyriešený
meno
P.B.Š.V. 18. decembra 2018

Chýbajúca dopravná značka!
Otázka pre starostu:
Dobrý deň,
prečo nie je osadená dopravná značka v križovatke ulíc Školská a Úzka? Ide skutočne o veľmi nebezpečnú dopravnú situáciu! Treba to čím skôr riešiť!
Ďakujeme.

rodáci!
Pomáhame.Budovať.Šťastný.Vinodol.

28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet, táto dopravná značka STOP tam už chýba vraj dlhé roky. Kľudne sa niekto z P.B.Š.V. môže v prípade takéhoto podnetu zastaviť na OcÚ, alebo mi zavolať. Určite to s radosťou a hlavne z dôvodu bezpečnosti vyriešim! Zakúpil som novú značku a zamestnanci ju už osadili.

Peter Straňák, starosta obce Vinodol
04. február 2019

P.B.Š.V.

Potvrdzujeme, podnet vyriešený!
Ďakujeme.

rodáci!
Pomáhame.Budovať.Šťastný.Vinodol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.