Modranská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Vinosady

Vyriešený
meno
Tibor 30. mája 2019

Modranská ulica ( Bolešky) cesta je zarastená trávou, burinou a z ľavej strany aj prerastajúcimi stromami a kríkmi - potrebné vykosiť, orezať,aplikovať herbicídy a vyčistiť popri obrubníkoch.

P.S. cesta je vo vlastníctve obce

14. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

poslala som tam zamestnancov kosiť

Ivana Juráčková
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Pozemok vedľa cesty par.č. 1378 je vedený ako účelová ochranná ekologická zeleň proti erozívnym opatreniam a opatreniam na zabezpečenie ekologickej stability územia. Z uvedených dôvodov nie je žiadúce odstraňovanie náletových drevín na tomto pozemku a striekanie herbicídmi. Zamestnanci obce cestu upravia.

Ivana Juráčková
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

vybavené, burinu odstraňujú zamestnanci tento týždeň, výtlky sú zasypané, je to dočasné riešenie, asfaltovanie je naplánované po získaní financií. Pracujem na tom

Ivana Juráčková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania