Školská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Vinosady

Vyriešený

Školská, osvetlenie nefunkčnè.

31. október 2019

Odpoveď samosprávy

osvetlenie opravené

Ivana Juráčková
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

opravené

Ivana Juráčková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.