Pezinská-cesta-neposypaná

Zodpovednosť za riešenie: Vinosady

V riešení
meno
Dávid Šípoš 22. januára 2020

Už 2 x bola poľadovica a cesty na Záhumeniciach neboli posypané, ani chodníky, hlavne je problematická cesta do kopca hore na Pezinskú 120, ani dnes 22.1., na 2 x vozidlá vyšli s problémami...navyše nie je tam chodník, teda peší, kočíky musia ísť po šmykľavej ceste, alebo po 10 cm mokrej, resp. namrznutej tráve. Ďakujeme.

23. január 2020

xxxxx

Mozno by stacilo aby obec dala nadoby zo solou na kriticke useky a ludia by si posypali.
23. január 2020

xxxxx

Mozno by stacilo, aby obec dala nadoby zo solou na kriticke useky ,a ludia by si posypali. Zamestnanci nemozu byt na vsetkych miestach naraz, aby vsetkym vyhoveli. Posypaju pravidelne.
23. január 2020

Dávid Šípoš

Ja to vždy posolím svojou solou, len ráno o 6.00 - 7.00 pri odchode nemám na to čas a ani by to nestihlo rozpustiť tu poľadovicu...a posypať za obec celú cestu je nemysliteľné, hlavne ak človek platí dane :)
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Obec zabezpečí posypové nádoby, lebo zamestnanci boli počas poľadovice v obci posýpať kritické úseky, najmä skoro ráno nemôžu byť na všetkých miestach naraz.

Ivana Juráčková
23. január 2020

Dávid Šípoš

Ďakujem za odpoved

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.