Pezinská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Vinosady

V riešení

Dobry den.

Pani starostka. Bolo by fajn orezat, vyrezat suche stromy na detskom ihrisku pri dome smutku. A tiez aj pravidelne udrziavat lavicky a chodnik. Su stale od vykalov od hrdliciek. Cele je to zakadene.Neda sa tam sediet. Je to nebezpecne pre zdravie deti. A tiez by bolo fajn trosku to detske ihrisko vylepsit a oplotit, aby tam nechodili psi na potrebu.
Dakujem

27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Požiadam o povolenie na výrub suchých stromov na ihrisku a lavičku dáme do poriadku, osadíme značku - zákaz vstupu psov.

Ivana Juráčková
27. január 2020

xxxxx

Super. Dakujem za odpoved a napravu.👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.