Slanská-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Neriešený
meno
Jakub 27. augusta 2021

Dobrý deň. chcel by som sa opýtať či by nebolo možné nejako zmeniť značku hlavná cesta. Za posledné roky sa to tam dosť zmenilo (pribudli živé ploty, rôzne tienitka na plotoch a v situácií keď vozidlo ide zo smeru od Prešovskej ulice a chce pokračovať rovno hore po Slánskej má dávať prednosť z prava no vodič na tú stranu absolútne nič nevidí a vznikajú kolízne situácie... Podľa mňa by logickejšia bola hlavná cesta rovno po Slánskej a bolo by to bezpečnejšie podobne ako ste to menili na Kukučínovej ulici. S pozdravom

13. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.