Dlhá-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Jozef 12. októbra 2021

Na Vranovskom Dlhom na stanici nefunguje svetlo. Je to dosť nebezpečne- najmä v noci a teraz, keď sa už stmieva skôr.

13. október 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Po kontrole správcom mestského osvetlenia sme dostali informáciu, že dané osvetlenie je v kompetencii ŽSR.
15. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
15. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný zodpovednému subjektu.

S pozdravom
Zuzana
stážistka Odkaz pre starostu
stazistka.odkazprestarostu@gmail.com
21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 18.10.2021 bolo preskúšane verejné osvetlenie (VO) zástavky Vranovské Dlhé. Je funkčné, bez zistených nedostatkov. Spínanie VO je ovládané spínacími hodinami, ktoré sú nastavené v zmysle predpísanej legislatívy osvetľovacieho kalendára pre daný týždeň.

Prajem pekný deň,

Ing. Ľubomír Mitas
Manažér externej komunikácie
Odbor komunikácie a marketingu
ŽSR - Železnice Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania