Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chýbajúce vodorovné dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Zaslal: Matej, 13. júla 2016

Na Sídlisku Lúčna medzi domom evanjelickej diakonie a "charitou" je novovybudované parkovisko, na ktorom chýba vodorovné dopravné značenie, aby vozidla mohli využívať toto parkovisko naplno a v plnom počte vozidiel, ktoré sa do neho vmestia podľa plánu výstavby. Taktiež parkovisko už začína zarastať trávou z oboch strán.

19. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
18. august 2016

jano

Neriešené
13. november 2016

Matej

Podnet vyriešený, fotografie dodám neskôr. Ďakujeme!
18. november 2016

Matej

01. január 2018

Matej

Takto to vyzerá momentálne na parkovisku. Teda, každú zimu. MsP prečo nič nerobí? Kto opraví poškodenú zeleň a upraví pôdu do pôvodného stavu?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.