Staré a klamlivé dopravné značky

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Matej 30. augusta 2016

Pri novej bytovke resp. pri bytovke 824 na Sídlisku Lúčna sú tieto 2 staré značky. Zákaz státia tam nikto nedodržuje (viď. náhodná fotka v jedno poobedie) a slepá ulica to už nie je pretože tam vedie hlavná cesta, ktorá je zaznačená na druhej snímke z Google Máp. Najlepšie bude ak sa tieto 2 značky odstránia a auta budú môcť parkovať na chodníku ako je to pred bytovkou 824 alebo 825 (prikladám ďalšiu fotku z Google Máp).

30. august 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
30. august 2016

Matej

Mimochodom ani ten chodník nie je najkrajší...
28. október 2016

Matej

Značky zmizli, ďakujeme! Podnet možno označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania