Poriadok na sídlisku

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Peter 30. novembra 2016

Neporiadok - choďte sa hrať s deťmi na takýto terén .. Prosíme aby sa upratovalo aj sídlisko lúčna nie len sídlisko juh . Ďakujeme

02. december 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
13. december 2016

Odpoveď samosprávy

Predmetná lokalita bola vyčistená.

Ing. Marcel Kopčo, oddelenie výstavby, dopravy a ÚR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania