Neupravené prístupivé cesty, chodník, "parkovisko"

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
ALOIZ 17. januára 2017

Dobrý podvečer,od soboty,kedy nás zima opäť prekvapila,dnes je pondelok 17h,nebol ani jeden mechanizmus na mieste uvedenom na fotografii!Celé okolie okolo bytového domu 819/5 na Lúčnej je v katastrofálnom stave.Ľudia sa brodia,autá nemôžu výjsť z tzv."parkovísk",preto tzv.,lebo my parkovisko nemáme 27 rokov!!!Existuje krízový štáb?Čo poslanci?To je každý slepý???Máme tu všetci lietať?Čo VPP a lopaty???Je to hanba na mesto!Veď čo,raz za 5 r. je kalamita,tak sa to nejako pretrasie,že?Prežijeme... .S pozdravom veľmi nespokojný občan!!!

20. január 2017

Odpoveď samosprávy

Cesty na uvedenom mieste sú už prejazdné.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
22. január 2017

Aloiz Jirásek

Dobrý deň,
ďakujem za zaslané fotografie.Po piatich dňoch a odmeku,sa vedľajšia cesta vychodila aj sama.Avšak,chodník od Jednoty,kde sa aj parkuje,je naďalej neupravený.Nieviem ako ste dospeli k fotografii.Ja vám zasielam foto z 21.1.2017,čas 10:25!!!Rozdiel je podstatný!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania