Otočená dodatková tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Zaslal: Matej, 29. apríla 2017

Ďalšia otočená dodatková tabuľa, tentokrát na kruhovom objazde pri Bille (smer do centra mesta - ulica Duklianskych Hrdinov). Ospravedlňujem sa za horšiu kvalitu fotografie.

30. apríl 2017

Matej

Pridávam už aj zaostrenú fotografiu.
02. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
05. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Túto a aj ďalšie otočené dopravné značky na tejto ulici dali príslušníci MsP do poriadku.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
09. máj 2017

Matej

Ešte by bolo fajn správne "natočiť" dopravné značky na ulici Hronského (od kruhového objazdu smerom na autobusovú stanicu). Jazdia tam kamióny, autobusy a značky, ktoré sú len pár desiatok centimetrov od cesty sú preto pootáčané. Tento problém evidujem už niekoľko rokov.
09. máj 2017

Matej

Ďakujeme aj za túto dopravnú značku! :-)
12. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP natočili aj tieto dopravné značky.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
15. máj 2017

Matej

Ďakujeme aj za túto dodatkovú tabuľu k dopravnej značke P 8! Prikladám len pohľad z Google Máp, už pred 5 rokmi bola krivo otočená. Posledné mesiace ale až úplne.
15. máj 2017

Matej

Nechcem vytvárať ďalšie podnety kvôli jednej dopravnej značke, ktorá je krivo otočená ale nahlasujem ešte túto dopravnú značku na ulici Janka Kráľa smerom ku kruhovému objazdu pri Bille. Zle natočená značka priechodu pre chodcov IP 6. A len tak mimochodom, na značke kruhového objazdu C 7 je "pekná" nálepka "I
17. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP otočili aj túto značku.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
29. august 2017

Matej

Znovu zle otočená tabuľa IP 6 pred Billou. Prosím natočiť správne.
07. september 2017

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP značku otočili.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
27. november 2017

Matej

Značka B 27b je opäť otočená nesprávne. Fotografiu nemám tak iba posielam screenshot z predošlej aktualizácie podnetu.
27. december 2017

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP znova už pred nejakým časom značku otočili.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.