Vyblednutá dopravná značka na Staničnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Matej 29. apríla 2017

Na Staničnej ulici je vyblednutá dopravná značka P 8.

03. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Táto dopravná značka patrí pod Správu a údržbu ciest PSK.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
04. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme 4. mája odoslali Správe a údržbie ciest PSK.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
25. júl 2017

Matej

Žiadna zmena.
02. august 2017

VRANOVČAN

Treba ju odpíliť.Resp.by ju mohol niekto speňažiť.Asi až potom nastane zmena.
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Správa a údržba ciest PSK už pred nejakým časom uvedenú značku vymenila.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania