Zaplavený vchod po intenzívnom daždi

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení
meno
ALOIZ 18. mája 2017

Takto máme zaplavené vchody vždy po intenzívnejšom daždi.Lúčna 819/3/5.Tento problém je dlhodobý a nič sa nerieši.Je tam slepý kanál!!!Kto toto sválil,bol... .Veď nám ten činžiak raz spadne.Novo rekonštruované chodby boli zaplavené.Bude to niekto niekedy riešiť?O zásobovaní Jednoty práve na tomto úseku ani nehovorím!!!Ale odbočujem od témy.Takýto stav nebol na Lúčnej nikde!!!Nikto nemá takýto problém len náš obytný dom!!!

24. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
26. máj 2017

ALOIZ

Nikto sa do toho nepusti.Zamestnanci,ktori opravovali v danom mieste osvetlenie na stlpe,to nemohli dat kvoli komplet podmocenej zemine do poriadku par dni... .Tato zalezitost je zavazna!!!
14. august 2019

ALOIZ

Dnes opat hromada vody po dazdi. Vchod 819/5 bol tentokrat v pohode, vchod 3 mal problem. Ale cez tu vodu musia prejst aj obyvatelia z vchodu 5. Foto je robene zamerne 3h po dazdi.
16. august 2019

ALOIZ

Prebieha realizacia odvodnenia od dazdovych vod. Verim, ze to pomoze. Dakujeme.
11. február 2021

ALOIZ

Námestie Jána Pavla II.-kanalizácia-upchatá

Uz ani neviem kolkokrat sa opravoval tento slepy kanal. Naposledy v polovici roku 2020. Vraj uz je to definitivne O. K.
Voda sa pomaly tiahne az do vchodu. Tohto tyzdna uz vodu odcerpavali. Kolko zbytocne vyhodenych penazi bolo na neefektivnu opravu??? Vyriesi sa to vobec NIEKEDY??? Nato uz niet slov... .
11. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania